Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne

Witamy w Społecznym Przedszkolu Artystycznym w Katowicach prz Fundacji im. K. Rudkowskiej, ul Grażyńskiego 47, Katowice DK Koszutka

OVERVIEW

This site przedszkoleartystyczne.eu presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have researched eight pages within the website przedszkoleartystyczne.eu and found two websites referring to przedszkoleartystyczne.eu.

PRZEDSZKOLEARTYSTYCZNE.EU RANKINGS

This site przedszkoleartystyczne.eu is seeing variant quantities of traffic all over the year.
Traffic for przedszkoleartystyczne.eu

Traffic ranking (by month) for przedszkoleartystyczne.eu

Traffic ranking by day of the week for przedszkoleartystyczne.eu

LINKS TO BUSINESS

SUPERCOM Systemy Teleinformatyczne Chorzów Katowice Siemianowice Informatyka na poziomie

Nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne dla małych i średnich firm wraz z oprogramowaniem do ich obsługi. Pozwalają obniżyć koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa, poprawić komunikację między pracownikami wykorzystując abonenckie centrale telefoniczne, rejestratory telefoniczne, bramki GSM, czy też aparaty telefoniczne. SIECI, KAMERY, ALARMY. Dobrze wykonana konserwacja jest niezbędna, aby utrzymać Twoją infrastrukturę na możliwie najlepszym stanie produkcyjnym.

WHAT DOES PRZEDSZKOLEARTYSTYCZNE.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkoleartystyczne.eu Mobile Screenshot of przedszkoleartystyczne.eu Tablet Screenshot of przedszkoleartystyczne.eu

PRZEDSZKOLEARTYSTYCZNE.EU HOST

We diagnosed that a lone root page on przedszkoleartystyczne.eu took three thousand two hundred and thirty milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider przedszkoleartystyczne.eu not secure.
188.210.220.117

I discovered that this domain is operating the Apache/2 operating system.

Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne

DESCRIPTION

CONTENT

This site had the following in the homepage, "Your browser does not support the audio element." Our analyzers observed that the web page stated " Przejdź do strony Fundacja Krystyny Rudkowskiej." The Website also stated " Koncert piosenek Majki Jeżowskiej w wykonaniu naszych nauczycieli oraz dzieci maj 2014. Przebudzenie wiosny kwiecień 2014. Nowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lat. Witryna Przedszkole Artystyczne Katowice Koszutka Społeczne Niepubliczne jest dumnie wspierana przez WordPressa." The website's header had przedszkole katowice as the most important keyword. It was followed by prywatne przedszkole, przedszkole niepubliczne, and zajęcia adaptacyjne which isn't as highly ranked as przedszkole katowice. The next words the site uses is przedszkole. zajęcia adaptacyjne w przedszkolu was also included and will not be seen by search crawlers.

MORE WEB SITES

Przedszkole Bajeczka - Pruszcz Gdański

Życie nie zawsze jest bajką, lecz my bardzo chcemy by nią było. Wejdź w nasze progi, a przed Twoim dzieckiem otworzą się drzwi bajkowego, wesołego, szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa. Przedszkole jest placówką życzliwą, innowacyjną, przygotowującą do podjęcia nauki w szkole, nastawioną na osiągnięcie sukcesu.

Przedszkole Bajeczka w Rokietnicy

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI 3,4-LETNICH. Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Przedszkola Bajeczka. Czekać będą panie, sale i wspaniałe zabawy. Dzieci powinny przynieść swoje kapcie. Przybory plastyczne zostaną zakupione po ustaleniach na zebraniu dla rodziców.

Przedszkole BAJKA - Nidzica

89 625 49 33, 607 865 674. Doskonale wyposażony bezpieczny plac zabaw. w Naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Przedszkole Bajka - Jelenia Góra

Przedszkole Bajka opiera swoją koncepcję pracy o cele i założenia opisane w aktach prawnych, jakim jest ustawa o systemie oświaty oraz aktach wykonawczych do tej ustawy, a szczególnie o podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz Statut Przedszkola. U ,Nr 168, poz. W przedszkolu zatrudnionych jest 8 nauczycieli , dyrektor, z-ca dyrektora oraz 11 pracowników obsługi .

szkolnastrona - Publiczne Przedszkole nr 1 im. Bajka w Głuchołazach - Strona startowa -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. Witamy na naszej stronie! Troskliwą opiekę i miłą atmosferę w grupach. Dobre przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole.